Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Fenomen piłkarski Kopernika!

 

W dniu 9 kwietnia odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej z udziałem drużyny chłopców z naszej szkoły. Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna! Wygraliśmy 2:0 z Wyspiańskim, zremisowaliśmy 0:0 z drużyną z Wojkowic i wygraliśmy 1:0 z Norwidem, dzięki czemu awansowaliśmy z I miejsca do rozgrywek na szczeblu rejonowym.

Już od pierwszych minut na boisku dało się zauważyć zaciętą rywalizację pomiędzy drużynami. Jednak zaangażowanie naszej drużyny, wyszkolenie techniczne oraz realizacja przedmeczowych założeń taktycznych przyczyniły się do bezprecedensowego zwycięstwa naszej reprezentacji.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych piłkarzy i z niecierpliwością czekamy na to, co pokażą w dalszych rozgrywkach na szczeblu rejonowym. Trzymajmy kciuki!