Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Kopernik piłkarską potęgą - jesteśmy najlepsi w rejonie!

16 kwietnia br. piłkarska reprezentacja naszej szkoły rozgromiła wszystkie drużyny w ramach licealiady rejonowej, która odbyła się w Dąbrowie Górniczej.
W pierwszym meczu, po zaciętym spotkaniu, wygraliśmy finalnie 3:2 w rzutach karnych z dąbrowską "Sztygarką" po wspaniałą interwencji naszego goalkeepera. Drugi mecz z "Norwidem" z Będzina po supremacji "Kopernika" na boisku skończył się zwycięstwem naszej drużyny 5:1.
Czekamy teraz z niecierpliwością na termin półfinałów wojewódzkich, do których nasza reprezentacja już się przygotowuje.
Trzymajmy kciuki!