Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Kolejny fantastyczny LARP

25 kwietnia był dniem kolejnego LARPa w naszej szkole. W zabawie wzięli udział pierwszoklasiści, a zorganizowały ją klasy drugie. Impreza została utrzymana w tematyce komputerowej. Na tę noc budynek szkoły zamienił się w system informatyczny, gdzie czekała masa atrakcji związanych z grami i filmami. Finałowym zadaniem było rozpracowanie grupy buntowników w celu uratowania mechanizmu, co udało się praktycznie każdej grupie. Gratulujemy i oczekujemy więcej takich pomysłów!

Pozdrawiam, Michał Jakóbczyk

Zdjęcia w galerii.