Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Piękne są nasze barwy ojczyste"

28 kwietnia 2014r. w bibliotece naszego liceum wręczone zostały nagrody laureatom konkursu fotograficznego. Uroczystość wręczenia nagród uświetnili swoją obecnością wicestarosta Powiatu Będzińskiego pan Rafał Adamczyk oraz naczelnik Wydziału Oświaty pan Jerzy Grad. Galerię nagrodzonych zdjęć (wywołanych przez studio fotograficzne Foto Borkowscy) można oglądać w auli I LO oraz na Facebooku.

Zapraszamy