Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Nasi piłkarze na półfinałach wojewódzkich w piłce nożnej w Częstochowie!

13 maja na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków w Częstochowie nasza reprezentacja dzielnie i z poświęceniem walczyła o awans do finału wojewódzkiego. Konkurencja była bardzo silna (zawodnicy Zagłębia Sosnowiec oraz Rakowa Częstochowa) i stawiła zaciekły opór.
Nie udało nam się awansować do finału (awansowała drużyna, która zdobyła I miejsce).
Z zawodów wyciągamy wnioski na przyszłość i przygotowujemy się do kolejnej edycji turnieju.