Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Za nami uroczyste obchody 223. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Obchody 223. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja na terenie miast i gmin naszego powiatu rozpoczynały się tradycyjnie Mszą św. Po jej zakończeniu uczestnicy składali wieńce w miejscach szczególnie ważnych dla lokalnych społeczności. W obchodach na terenie miasta Będzina uczestniczyli przedstawiciele społeczności szkolnej I LO.

Więcej zdjęć w galerii.