Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży

Starosta Będziński Krzysztof Malczewski zaprasza rodziców uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, które poprowadzi sędzia Anna Maria Wesołowska.
Szkolenie odbędzie się dnia 3 czerwca 2014 r. (wtorek) w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie z siedzibą w Będzinie przy ul. Kopernika 2.
 
Harmonogram szkolenia dla rodziców:
16:00 – 17:00 rejestracja oraz poczęstunek dla rodziców.
17:00 – 19:00 szkolenie
W trakcie spotkania, każdy z uczestników będzie miał możliwość zdobycia dedykacji w publikacji Pani Sędzi.
 
Szkolenie jest bezpłatne. Z uwagi na fakt, iż liczba miejsc jest ograniczona uprzejmie prosimy o telefoniczne (32-290-12-59) lub mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) zgłoszenie uczestnictwa w wykładzie do dnia 29-05-2014r. (czwartek) do godz. 15:30.

Szczegóły szkolenia w załączniku.

Attachments:
Download this file (Zaproszenie Wesołowska.pdf)Zaproszenie[ ]486 kB