Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Jesteśmy najlepsi w rejonie...

W dniu 5.06 odbyły się zawody w siatkówce plażowej dziewcząt.  Uczennice naszej szkoły wygrały turniej i awansowały do finału rejonu w Dąbrowie Górniczej, gdzie zdobyły III miejsce.
Chłopcy reprezentujący szkołę w siatkówce plażowej spisali się jeszcze lepiej i po wygranej turnieju powiatowego zwyciężyli także w finale rejonu w Dąbrowie Górniczej deklasując wszystkich przeciwników i awansowali do finału wojewódzkiego.
Trzymamy kciuki!