Klasa sportowa w „Koperniku”

W czerwcu bieżącego roku Zarząd Powiatu Będzińskiego, Miejski Klub Sportowy MOS, Interpromex Będzin, Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego zawarli porozumienie dotyczące współpracy w realizacji programu szkolenia sportowego w siatkówce mężczyzn w ramach klas sportowych zorganizowanych w liceum. Współpraca dotyczy między innymi utworzenia oddziałów sportowych od 1 września 2014 roku realizujących program szkolenia sportowego z siatkówki mężczyzn. Szkoła umożliwi łączenie zajęć sportowych z realizacją zajęć dydaktycznych.

Zapraszamy wszystkich chętnych.