Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Klasa sportowa w „Koperniku”

W czerwcu bieżącego roku Zarząd Powiatu Będzińskiego, Miejski Klub Sportowy MOS, Interpromex Będzin, Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego zawarli porozumienie dotyczące współpracy w realizacji programu szkolenia sportowego w siatkówce mężczyzn w ramach klas sportowych zorganizowanych w liceum. Współpraca dotyczy między innymi utworzenia oddziałów sportowych od 1 września 2014 roku realizujących program szkolenia sportowego z siatkówki mężczyzn. Szkoła umożliwi łączenie zajęć sportowych z realizacją zajęć dydaktycznych.

            Zapraszamy wszystkich chętnych.