Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Kopernik najlepszy w województwie w siatkówce plażowej!

18 czerwca br. odbył się Finał Licealiady Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego w piłce siatkowej plażowej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły (Mateusz Wikło i Dawid Żłobecki) w pięknym stylu wywalczyła tytuł mistrza śląska szkół ponadgimnazjalnych.
W sobotę i niedzielę 20 i 21 czerwca na boisku do piłki plażowej OSiR Będzin odbyły się Finały Mistrzostw Śląska Kadetów w piłce siatkowej plażowej chłopców. Uczniowie naszej szkoły (Mateusz Wikło i Dawid Żłobecki) zdobyli IV miejsce,  III miejsce zdobyli uczniowie (Marcin Biela i Patryk Rajfura),

którzy od nowego roku szkolnego będą uczniami naszej szkoły.
Cała czwórka uczniów została zakwalifikowana do kadry śląska i będą oni reprezentować nasze województwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.