Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Festiwal podróżniczy

 "Klub Wędrowca to miejsce zrzeszające wszystkich młodych duchem, posiadających chęci by odkrywać to co nieznane." - to słowa wypowiedziane przez uczniów I LO im. Mikołaja Kopernika biorących udział w projekcie. Dla wielu z nas podróże są czymś nieznanym, niedostępnym z różnych powodów. Klub Wędrowca pozwala odkryć różne zakątki świata i tajniki podróżowania za tzw "miedziany grosz". Ma on swój funpage na facebooku, który jest dostępny dla wszystkich.

Jak wiadomo młodzież codziennie swój wolny czas spędza serfując po internecie."Czas, który codziennie spędzasz na facebooku pozwala na przejazd miedzy Katowicami a Trójmiastem stopem. Kwota jaką co miesiąc płacisz za energię pozwala na wylot do Francji i z powrotem." - pisze Klub Wędrowca. Jeżeli spodobała ci się nasza inicjatywa zapraszamy na festiwal podróżniczy do I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie w dniu 26 października o godz. 16.00 Serdecznie zapraszamy! Tak niewiele trzeba byś zaczął podróżować!
Dominika Nita, Monika Pilarz