Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Nasza pierwsza wycieczka

Drugiego października wyjechaliśmy do Węgierskiej Górki. Na naszej wycieczce integracyjnej było mnóstwo atrakcji: wycieczki po malowniczej okolicy, gry i zabawy integracyjne, debaty na tematy społeczne, dyskoteka i oczywiście wyjątkowy i niezapomniany teleturniej klasowy. Ostatni dzień spędziliśmy przy wspólnym ognisku. Wycieczka bardzo zbliżyła nas do siebie. Mogliśmy się zobaczyć w różnych sytuacjach i zacieśnić nasze relacje. To było wyjątkowe! Szkoda tylko, że te trzy dni minęły tak szybko.

 Dorota Grochowina

 Piotr Batko