WYRÓŻNIENIE w II edycji ogólnopolskiego i wojewódzkiego rankingu IT szkoła

Z przyjemnością informujemy, że po raz drugi I LO im. M. Kopernika w Będzinie otrzymało WYRÓŻNIENIE w II edycji ogólnopolskiego i wojewódzkiego rankingu IT szkoła organizowanym przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki. „Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła” jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej stacjonarnej, wszechnicy informatycznej online, konkursach IT, akademickich kołach naukowych oraz we wszechnicy na kołach.