Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

WYRÓŻNIENIE w II edycji ogólnopolskiego i wojewódzkiego rankingu IT szkoła

Z przyjemnością informujemy, że po raz drugi I LO im. M. Kopernika w Będzinie otrzymało WYRÓŻNIENIE w II edycji ogólnopolskiego i wojewódzkiego rankingu IT szkoła organizowanym przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki. „Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła” jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej stacjonarnej, wszechnicy informatycznej online, konkursach IT, akademickich kołach naukowych oraz we wszechnicy na kołach.