Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

I miejsce w konkursie "Spakuj Będzin do plecaka"

W czasie tegorocznych wakacji został ogłoszony przez Urząd Miasta w Będzinie konkurs fotograficzny pod hasłem "Spakuj Będzin do plecaka". Polegał na umieszczeniu logo 'Będzin górą' na wakacyjnej fotce. Jury I nagrodę w tym konkursie przyznało naszemu uczniowi III klasy Piotrowi Wyparło. Otrzymał on również nagrodę w głosowaniu internetowym na Facebooku.

"Postanowiliśmy z grupą przyjaciół wybrać się do Krakowa i zrodził się pomysł, aby właśnie tam zrobić zdjęcia.

No i udało się. Wakacyjne słoneczko, które teraz jest już wspomnieniem, świetnie doświetliło Krakowski Rynek i tak powstało zdjęcie, gdzie spakowaliśmy Będzin do plecaka, a w Krakowie uwieczniliśmy na zdjęciu" - powiedział Piotr Wyparło.

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Prezydenta Miasta Będzina i oficjalnie wręczone zwycięzcom 23 września br w Urzędzie Miejskim w Będzinie, a o wszystkim piszą październikowe Aktualności Będzińskie