Kolejny nocny LARP w naszej szkole.

8 października zorganizowaliśmy nocny LARP w naszej szkole (jest to już jedna z tradycji Kopernika), tym razem w konwencji fantasy. Niewątpliwie była to okazja, aby ujrzeć szkołę w nieco innej niż do tej pory odsłonie. Uczestnicy gry mieli okazję zobaczyć nimfy tańczące wśród drzew na auli, wiedźmy, elfy i inne fantastyczne stworzenia. Musieli dojść do porozumienia ze złośliwymi goblinami oraz wysilić swój intelekt przy rozwiązywaniu kolejnych zagadek.

Grupa zwycięska, która pierwsza ukończyła grę (wykonała wszystkie zadania) i jako jedyna odpowiedziała na pytanie dwugłowego smoka, otrzymała U na dowolny, wybrany dzień. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy LARPu wyszli ze szkoły zadowoleni, zwłaszcza pierwszoklasiści, którzy dotychczas nie mieli okazji wzięcia udziału w tego rodzaju imprezie.

Uczniowie klasy 3a.