Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Uwaga! Uwaga! Wielki sukces Kopernika.

Nasz wspólny wielki sukces! 100% zdawalność matury!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wykazali się doskonałą wiedzą i umiejętnościami. Nie tylko zdali maturę, ale osiągnęli bardzo wysokie wyniki zarówno z przedmiotów zdawanych na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. To niewątpliwie zasługa wysokiej jakości kształcenia, zaangażowania uczniów i wyjątkowej atmosfery szkoły.

Gratulujemy i dziękujemy za Waszą pracę!