Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Romans Fizyka z Ekonomią

Osoby dramatu:

Fizyk – młodzieniec niezwykle piękny

Ekonomia – dziewczyna niezwykle powabna

 

Fizyk: Ekonomio jesteś tak piękna, że chciałbym Ci ofiarować tęczę.

Ekonomia: Najdroższy obawiam się, że taki wydatek sprowadzi na nas kryzys…finansowy.

Aby pogodzić Fizyka z Ekonomią możesz wziąć udział w warsztatach z ekonofizyki. Projekt jest realizowany jedynie w 6 szkołach w województwie śląskim! Jest on realizowany przez Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (Fundacja EDU – RES) a finansowany przez Narodowy Bank Polski.