Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Inauguracja sezonu siatkarkiego

W meczu inaugurującym sezon 2014/2015 uczniowie naszej szkoły, juniorzy MKS Banimex Będzin, pokonali w wyjazdowym meczu AZS Politechnikę Częstochowską 3:0. (25:22, 25:18, 25:19). Pomimo dobrego wyniku, mecz nie układał się po myśli trenerów, którzy byli niezadowoleni z postawy swoich zawodników. Zbyt dużo oddanych punktów i wiele zdobytych przez błędy przeciwnika nie są dobrym prognostykiem na przyszłość. Bądźmy jednak dobrej myśli, był to pierwszy mecz tego sezonu, a następne będą już tylko lepsze!