Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Drugie ligowe zwycięstwo!

Juniorzy MKS Banimex Będzin mają za sobą drugie ligowe zwycięstwo! W kolejnym meczu na drodze do sukcesu stanął MKS MOS Płomień Sosnowiec. Wbrew wszelkim oczekiwaniom będzińskim siatkarzom zwycięstwo łatwo nie przyszło, bowiem potrzebowali oni aż pięciu setów, aby pokonać zespół z Sosnowca. Nie można odmówić im walki do samego końca. W meczu przegrywali już 1:2, ale dwa stracone sety wyzwoliły w nich sportową złość, która przełożyła się na bardzo gładkie zwycięstwo w 4 secie, oraz ostateczny triumf w tie-breaku. 

Po dwóch spotkaniach Będzinianie z dorobkiem 5 pkt prowadzą w swojej grupie, jednak swoich meczy w tej kolejce nie rozegrały jeszcze cztery zespoły. Następny mecz rozegramy 15.10.2014 r. z częstochowskim Exact Systems. Będzie to trudne spotkanie, ponieważ uczniowie klas II jadą w tym czasie na wycieczkę i MKS zagra w bardzo okrojonym składzie. 
MKS Banimex Będzin 3:2 MKS MOS Płomień Sosnowiec (25:23, 19:25, 22:25, 25:19, 15:13)