Rok szkolny 2014/15

Kopernik coraz bardziej przyjazny dla uczniów!

W nowym roku nasza szkoła wzbogaciła się o miejsce szczególnie ulubione przez uczniów. Od lat jest nim bez wątpienia serce Kopra - aula. Jednak wyrosła jej pod bokiem nowa konkurentka - kawiarenka. W nowoczesnej aranżacji, z wygodnymi kanapami robi imponujące wrażenie i jest miejscem spotkań młodzieży, która znajduje w niej zupełnie inny niż duchowy pokarm - serwowany przez profesjonalną firmę kateringową.

Nie można nie wspomnieć przy tej okazji o kolorowych i bardzo funkcjonalnych szafkach przeznaczonych dla każdego ucznia. To oaza prywatności tak potrzebna we współczesnej przestrzeni szkolnej.