Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Kopernik coraz bardziej przyjazny dla uczniów!

 

W nowym roku nasza szkoła wzbogaciła się o miejsce szczególnie ulubione przez uczniów. Od lat jest nim bez wątpienia serce Kopra - aula. Jednak wyrosła jej pod bokiem nowa konkurentka - kawiarenka. W nowoczesnej aranżacji, z wygodnymi kanapami robi imponujące wrażenie i jest miejscem spotkań młodzieży, która znajduje w niej zupełnie inny niż duchowy pokarm - serwowany przez profesjonalną firmę kateringową.

 

  

Nie można nie wspomnieć przy tej okazji o kolorowych i bardzo funkcjonalnych szafkach przeznaczonych dla każdego ucznia. To oaza prywatności tak potrzebna we współczesnej przestrzeni szkolnej.