Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Spotkanie z absolwentami

W sobotę 18 października odwiedzili naszą szkołę absolwenci, którzy naukę w Koperniku rozpoczęli równo 20 lat temu. Spotkali się z młodzieżą, która w tym roku rozpoczęła naukę, a także z maturzystami.

Bardzo miło spędziliśmy czas - my dowiedzieliśmy się jak potoczyły się losy absolwentów i ich kariera zawodowa, a nasi goście - co nowego dzieje się w szkole.

Joasiu, Małgosiu, Olu, Michale, Przemku, Marcinie, Wojtku, Marcinie - jesteście zawsze mile widziani w murach Kopernika.