Rok szkolny 2014/15

Spotkanie z absolwentami

W sobotę 18 października odwiedzili naszą szkołę absolwenci, którzy naukę w Koperniku rozpoczęli równo 20 lat temu. Spotkali się z młodzieżą, która w tym roku rozpoczęła naukę, a także z maturzystami.

Bardzo miło spędziliśmy czas - my dowiedzieliśmy się jak potoczyły się losy absolwentów i ich kariera zawodowa, a nasi goście - co nowego dzieje się w szkole.

Joasiu, Małgosiu, Olu, Michale, Przemku, Marcinie, Wojtku, Marcinie - jesteście zawsze mile widziani w murach Kopernika.