Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Już po raz drugi aula naszego liceum stała się miejscem obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Wspólnie z Fundacją ”Pro Salute” przygotowaliśmy uroczystość mającą przybliżyć ideę wolontariatu oraz nagrodzić tych młodych ludzi, którzy tę ideę stosują w praktyce.

Podczas gali wręczone zostały wolontariuszom skromne upominki za ich pracę w Fundacji „Pro Salute”.

Z naszej szkoły zostali nagrodzeni: Wiktoria Chećko, Jakub Gancarski, Nikola Jura, Izabela Klusa, Kacper Latos, Paulina Machura, Bartosz Majewski, Anna Szmulik i Diana Wójcicka.

 

Uroczystość uświetniły występy młodzieży z III LO im C.K.Norwida, ZSO ze Sławkowa oraz nasi wykonawcy: Krystian Machura, Patrycja Zientara oraz chór stworzony z uczniów klas pierwszych i drugich.

Więcej zdjęć w galerii.