Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

WSPANIAŁE GŁOSY UCZNIÓW NASZEGO LICEUM DOCENIONE NA FESTIWALU!!!

W dniu 17 grudnia 2014 w Siewierzu odbył się XII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, na którym wystąpili uczniowie naszej szkoły. Patrycja Ziętara zaprezentowała piosenkę w języku angielskim, a Krystian Machura zaśpiewał po rosyjsku. Jurorzy konkursu zachwyceni byli występami artystów.

Patrycja wyśpiewała II a Krystian III miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym solistom i życzymy dalszych sukcesów!