Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Czas na ekonomię, czas na fizykę, czas na ekonofizykę! Finał projektu

To już finał projektu realizowanego przy współpracy ze Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych. Tym razem 4 uczestników projektu: Anrzej Deja, Artur Matusewicz, Wojciech Stawecki, Agnieszka Szram gościło w Cetrum i wzięło udział w warsztatach z ekonofizyki. Organizatorzy oferowali wiedzę, zabawę i doskonałą atmosferę. Dla naszych uczniów była to także możliwość współpracy i rywalizacji z rówieśnikami i innych szkół województwa śląskiego.

 

Konkursowe zmagania najlepiej ukończyła Agnieszka Szram – V miejsce :)

Wszystkim uczestnikom projektu oraz warsztatów gratulujemy.

Dziękujemy organizatorom za fantastyczne zajęcia i mamy nadzieję na udział w kolejnym projekcie.