Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

III Noworoczny Koncert Talentów

27 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbył się III Noworoczny Koncert Talentów, w czasie którego na scenie zaprezentowali się uczniowie 12 szkół z Będzina, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Czeladzi, Wojkowic Kościelnych, Siewierza, Mierzęcic i Psar.
Mogliśmy usłyszeć przeboje goszczące na listach przebojów, jak również utwory starszych wykonawców w aranżacjach młodych utalentowanych gimnazjalistek: Pauliny Biernackiej, Alicji Andrejczuk, Katarzyny Mandli, Aleksandry Wójcik, Wiktorii Kozak, Marii Kubickiej, Aleksandry Chylak, Roksany Sornat, Weroniki Machury, Natalii Cieślakowskiej, Pauliny Sowińskiej, Kamili Dróżdż, Wiktorii Rozmus i Weronik Harasimiuk.

Oczywiście nie tylko talenty wokalne był prezentowane tego dnia. Wspaniały koncert fortepianowy ucznia Konrada Kotuły zachwycił publiczność, a dziewczyn z zespołu Mysterious Girls oprócz umiejętności tanecznych oczarowały strojami i przemyślaną scenografią.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok!

Zdjęcia w galerii.