Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Studniówka w Koperniku

To była jak zawsze magiczna noc. Z 24 na 25 stycznia serce auli zostało zaczarowane: piękne dekoracje, wspaniała muzyka i oczywiście tegoroczni maturzyści, ale jakże inni od swoich codziennych wizerunków. Fryzury, makijaże, przemyślane gustowne stroje i niezwykła powaga w czasie rozpoczynającego uroczystość Poloneza, to tylko niektóre elementy tego niezwykłego świata. Mamy nadzieję, że atmosfera doskonałej zabawy pozostanie w naszej pamięci na zawsze.

 

Zdjęcia w galerii