Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Uczniowie z Kopernika srebrnymi medalistami Mistrzostw Śląska!

Uczniowie z naszej szkoły reprezentujący barwy MKS Banimex Będzin zdobyli srebro w Finale Mistrzostw Śląska woj. śląskiego w piłce siatkowej kwalifikując się do Mistrzostw Polski w Kaliszu! To wielki sukces! Gratulujemy Marcinowi Bieli, Dominikowi Kamińskiemu, Patrykowi Rafjurze oraz Adrianowi Sieradzkiemu. Indywidualnym wyróżnieniem uhonorowany został Patryk Rafjura jako najlepszy przyjmujący turnieju.

Życzymy dalszych sukcesów w Mistrzostwach Polski.