Rok szkolny 2014/15

Uczniowie z Kopernika srebrnymi medalistami Mistrzostw Śląska!

Uczniowie z naszej szkoły reprezentujący barwy MKS Banimex Będzin zdobyli srebro w Finale Mistrzostw Śląska woj. śląskiego w piłce siatkowej kwalifikując się do Mistrzostw Polski w Kaliszu! To wielki sukces! Gratulujemy Marcinowi Bieli, Dominikowi Kamińskiemu, Patrykowi Rafjurze oraz Adrianowi Sieradzkiemu. Indywidualnym wyróżnieniem uhonorowany został Patryk Rafjura jako najlepszy przyjmujący turnieju.

Życzymy dalszych sukcesów w Mistrzostwach Polski.