Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Zwycięstwo w finale rejonu w piłce siatkowej!

20 lutego w Dąbrowie Górniczej w finale rejonu w piłce siatkowej chłopców drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce pokonując drużyny Zespołu Szkół Technicznych "Sztygarka" oraz Liceum im. Łukasińskiego z Dąbrowy Górniczej zwyciężając w obu meczach 2:0.
Dzięki zwycięstwu awansowaliśmy do półfinału województwa śląskiego licealiady szkół średnich w piłce siatkowej chłopców.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!