Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

25 lutego młodzież klas trzecich w ramach kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie” miała w zajęcia dotyczące bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Starszy aspirant Iwona Bajan i podkomisarz Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie omawiali skutki brawury i ryzykownych zachowań w ruchu drogowym młodych adeptów sztuki jazdy samochodem. Poruszany był też temat bezpiecznego poruszania się pieszych.
W trakcie spotkania młodzież mogła zadawać pytania dotyczące sytuacji z jakimi mogą spotkać się na drodze jako młodzi kierowcy.