Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Matematycznych sukcesów ciąg dalszy...

27 lutego 2015r. w I LO im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej odbył się XII Dąbrowski Konkurs Matematyczny pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty, w którym wzięło udział czworo uczniów z klasy IA z naszej szkoły pod opieką Pani Doroty Pawlik-Nurczyńskiej. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany, do finału dostały się tylko osoby, które straciły co najwyżej jeden punkt. Dwoje uczniów: Milena Korusiewicz i Andrzej Deja zostało finalistami tego konkursu; Milena otrzymała tytuł laureata. Szkoda tylko, że Ani Nawrot i Sebastianowi Krajewskiemu zabrakło jednego punktu, aby przejść do finału.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.