Rok szkolny 2014/15

Erasmus + odnawialne źródła energii

03.03.2015 uczniowie pierwszych i drugich klas uczestniczący w projekcie Erasmus Plus mieli okazję wysłuchać wykładu połączonego z prezentacją i dyskusją na temat odnawialnych źródeł energii ze szczególnym zwróceniem uwagi na Polskę południową i województwo śląskie. Tematem zajęć prowadzonych przez Bożenę Nagły były elektrownie wodne, wiatrowe, energia geotermalna, biopaliwa, biomasy oraz energia słoneczna. Wkrótce kolejne zajęcia edukacyjne związane z realizacją projektu.