Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Sezamie, otwórz się! Kopernikalia 2015

Czwartek 12 marca najlepiej można było spędzić w Koperniku. Tego dnia odbyły się w naszej szkole dni otwarte. Na przybyłych licznie gimnazjalistów (doliczyliśmy się prawie 300 osób) czekało wiele atrakcji,  największą z nich był FOTO BOX. Ulokowane w samym sercu auli miejsce, gdzie można było się przebrać i zrobić pamiątkowe zdjęcie, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na gimnazjalistów czekała również szeroka gama warsztatów: teatralnych, matematycznych, historycznych, chemicznych...

Strzałem w dziesiątkę okazały się też żywe szachy.  Mamy nadzieje, że ten czas był dla naszych gości czasem mile spędzonym, w wyjątkowej atmosferze. Pamiętajcie, Kopernik czeka na Was na auli. Do zobaczenia we wrześniu!
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację dni otwartych.
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji pt. Z Kopernikiem nam do twarzy.