Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Uczniowie Kopernika na podium!!!

 

W dniu 30 marca 2015 roku dwie nasze drużyny w składzie: Zuzanna Medyk (2A)Mariusz Samborski (2B) oraz Aleksander Kubat (2A) i Andrzej Deja (1A) uczestniczyli w VII Powiatowym Konkursie Matematycznym „Czar Par”. Konkurs odbywał się jak co roku pod patronatem Starosty Będzińskiego. W konkursie brało udział 12 drużyn z całego powiatu będzińskiego. Nasza drużyna znalazła się na podium!!! Andrzej Deja i Aleksander Kubat wywalczyli III miejsce. Poziom konkursu był bardzo wyrównany, tym goręcej gratulujemy naszym zwycięzcom!!!