Rok szkolny 2014/15

Rozśpiewana szkoła - Stella Copernicus!

W bieżącym roku szkolnym reaktywował się chór uczniowski, który został objęty opieką Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Chórów Szkolnych - Śpiewająca Polska.
Realizowany od marca do grudnia 2015 roku program jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Forum Muzyki.

Celem projektu jest upowszechnianie śpiewu chóralnego wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie wezmą udział w warsztatach, hospitacjach, przesłuchaniach, co umożliwi im zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności.

Nowo powstały chór Stella Copernicus jest jednym z 9 zakwalifikowanym do projektu z terenu województwa śląskiego.

Wszystkich chętnych zapraszamy na próby chóru! Kontakt do dyrygentki chóru p. Karoliny Ryczek znajduję się w sekretariacie szkoły.