Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Kopernik mistrzem powiatu w piłce nożnej!

9 kwietnia w zawodach w piłce nożnej potwierdziliśmy swoją klasę sportową uzyskując tytuł mistrza powiatu będzińskiego (tak, jak rok temu). Tym samym awansowaliśmy z I miejsca do rozgrywek na szczeblu rejonowym, które odbędą się w Dąbrowie Górniczej. Nasz sukces jest tym bardziej godny uwagi, ponieważ rozgrywki prowadzone były systemem gry "każdy z każdym", co wyeliminowało szczęśliwe losy, przypadki itp. W rywalizacji ze wszystkimi pięcioma zgłoszonymi szkołami biorącymi udział w zawodach okazaliśmy się najlepsi zdobywając najwięcej, bo 9 punktów. Drugie miejsce zdobyła reprezentacja ZSTU zdobywając 7 punktów.

Obecnie drużyna jest w fazie przygotowań do zawodów rejonowych. 
Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!