Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Happening żonkilowy

W dniach 10-12 kwietnia wolontariusze z naszego liceum uczestniczyli w kweście na rzecz hospicjum domowego Fundacji Pro Salute pod hasłem "Dla Ciebie żonkil dla chorego nadzieja”. Akcję zbierania datków na terenie miasta i powiatu rozpoczynała uroczystość prowadzona przez uczniów klasy Ic: Sonię Kuchnę i Wojciecha Stobierskiego. Podczas happeningu zgromadzeni przed Domem Kultury mieli okazję wysłuchać piosenki w wykonaniu Krystiana Machury. Po uroczystości wolontariusze rozpoczęli akcję zbierania datków. Jesteśmy bardzo dumni z wolontariuszy I LO. Zdjęcia w galerii.