Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Może studia w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie?

9 kwietnia uczniowie realizujący rozszerzenia z matematyki i fizyki mieli okazję spotkać się z naszym absolwentem Bartkiem Wałczykiem studentem WAT, Wydziału Cybernetyki. Bartek przedstawił swoim młodszym kolegom zasady rekrutacji na tę prestiżową uczelnię. Uczniowie dowiedzieli się jak wyglądają studia w uczelni wojskowej i jakie są możliwości zatrudnienia po jej ukończeniu.