Rok szkolny 2014/15

Wydmy przed Kopernikiem!

Wraz z powstaniem klas o profilu sportowym, pojawiły się specyficzne wymagania dotyczące odpowiedniego obiektu sportowego, który zapewniłby możliwość właściwego, aktywnego treningu . Takim niezbędnym obiektem było boisko szkolne. Marzenia wszystkich uczniów Kopernika spełniły się długo oczekiwane boisko sportowe wreszcie jest budowane. Co prawda teraz mamy plac budowy, kosmiczne góry piasku, ale duch sportu jest siłą! Będziemy mieli boisko!

Zdjęcia w galerii.