Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Wydmy przed Kopernikiem!

Wraz z powstaniem klas o profilu sportowym, pojawiły się specyficzne wymagania dotyczące odpowiedniego obiektu sportowego, który zapewniłby możliwość właściwego, aktywnego treningu . Takim niezbędnym obiektem było boisko szkolne. Marzenia wszystkich uczniów Kopernika spełniły się długo oczekiwane boisko sportowe wreszcie jest budowane. Co prawda teraz mamy plac budowy, kosmiczne góry piasku, ale duch sportu jest siłą! Będziemy mieli boisko!

Zdjęcia w galerii.