Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Kolejne LWIĄTKO w Koperniku!!!!!

W bieżącym roku szkolnym po raz kolejny grupa młodzieży z Kopernika przystąpiła do Międzynarodowego Konkursu Fizycznego „Lwiątko”. Wszyscy uzyskali bardzo dobre wyniki. Do ścisłej czołówki zakwalifikował się Sebastian Krajewski z kl. Ia. Uzyskał on nagrodę trzeciego stopnia – w skali kraju i zaszczytny tytuł TAONA!!!

W ten sposób Sebastian dołączył do grona szkolnych TAONÓW, do którego, gwoli przypomnienia, należą:

  • Łukasz Merta - rok szkolny 2009/2010
  • Bartłomiej Góra - rok szkolny 2010/ 2011

Serdecznie gratulacje dla nowego Lwiątka w Rodzinie