Rok szkolny 2014/15

Wielkie serce tegorocznych maturzystów Kopernika!

Wszyscy jesteśmy bardzo dumni i wzruszeni z decyzji naszych absolwentów, którzy postanowili zrezygnować z kwiatów wręczanych każdego roku przez uczniów klas II swoim starszym kolegom i przeznaczyć pieniądze na leczenie Iwa Sobolewskiego - podopiecznego Fundacji na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową.
Absolwentka Iga Szczepanik, dziękując uczniom za kwotę 840 zł podkreśliła, że  jest to prezent cudowniejszy od najpiękniejszych kwiatów.
Po raz kolejny udowodniliśmy, że "Kopernik brzmi dumnie".