Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Ola Zięba w finale ogólnopolskiego konkursu!

W dniu 21 kwietnia odbył się XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej na szczeblu diecezjalnym w progach Wydziału Katechetycznego w Sosnowcu. Uczennica naszej szkoły Aleksandra Zięba zajęła II miejsce i awansowała do finału konkursu, który odbędzie się 1 czerwca w Niepokalanowie. Olimpiada składała się z części pisemnej i ustnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w III etapie!