Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Kopernikalia bis

Środę, 29 kwietnia, najlepiej można było spędzić z Kopernikiem. W tym dniu,  po przekroczeniu progu szkoły, na gimnazjalistów czekało wiele przygotowanych atrakcji. Nasi młodsi koledzy mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy historycznej, podglądania przez mikroskop małych stworzeń, zagrania w niemieckiej wersji teleturnieju Familiada, czy wzięcia udziału w  wykładzie na temat miłości werterowskiej. Ponadto, czekał na nich pokój relaksacyjny, oraz infoKoper, gdzie mogli się dowiedzieć wszystkiego na temat Kopernika. Oczywiście nie mogło zabraknąć warsztatów z matematyki.  Dni otwarte można uznać za udane, pojawiło się ponad 140 gości. Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy we wrześniu.

Zapraszamy do galerii zdjęć pt. Nie ważne co masz na głowie, liczy się to, co masz w głowie