Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Turniej mixtów

14 maja odbył się turniej siatkówki mixtów. Startowało 14 par mieszanych, które prezentowały wysoki poziom sportowy i emocjonalny. W finałowej rozgrywce wystąpiły 4 pary. Trzecie miejsce zajęły pary: Małgosia Duda i Piotr Najmrocki oraz Martyna Łukasik i Kacper Zajdlicz. Drugie miejsce zajął mixt Aleksandra Ciekała (1c) i Michał Zając (2b), natomiast zwycięzcą został mixt Julia Polak i Dawid Żłobecki (2b). Sędziowie zawodów: Mateusz Madej i Mikołaj Majcher (2b). Nad całością czuwał prof. St. Hałaciński.

Dziękujemy za udział i emocje!