Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Nasi informatycy uczą się "Jak zostać miliarderem"

Uczniowie z klas II realizujący rozszerzoną informatykę mieli przyjemność gościć w dniu 20 maja 2015 r. pracownika naukowego Uniwersytetu Śląskiego dr Tomasza Jacha. Dr Jach wygłosił dla naszej młodzieży wykład "Jak zostać miliarderem". Wykład dotyczył cyberterroryzmu, ataków i niebezpieczeństw z nimi związanych oraz sposobów ochrony przed atakami. Temat został przedstawiony z dużą dawką humoru, zawierał całą gamę ciekawych przykładów z życia i wzbudził ogromne zainteresowanie wśród uczniów, którzy zadawali mnóstwo pytań.
Serdecznie dziękujemy.