Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Hiszpańskie spotkanie z górnictwem

 

W sobotę (30.05) pojechaliśmy wspólnie z Hiszpanami do Zabrza, gdzie zwiedzaliśmy Kopalnię Węgla Guido. Byliśmy aż 320 metrów pod powierzchnią ziemi! Pogoda dopisywała,więc udaliśmy się do Parku Chorzowskiego. Tam, pod pomnikiem Mikołaja Kopernika, urządziliśmy sobie piknik. Ostatnim punktem wyjazdu było Centrum Handlowe Silesia, gdzie miło spędziliśmy czas, integrując się i poszukując pamiątek z Polski.