Rok szkolny 2014/15

Współpraca z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej

W ramach współpracy naszej szkoły z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Katowicach. gościliśmy dzisiaj  p. Pawła Ożóg, który przeprowadził dwa wykłady dla naszych uczniów. Tematem pierwszego był Rynek pracy w Unii Europejskiej natomiast drugiego 11 lat Polski w Unii Europejskiej. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusji dotyczącej tematyki spotkania. Zapoznali się także z adresami gdzie mogą zwrócić się o pomoc w razie poszukiwania pracy za granicą lub wolontariatu nie tylko w krajach Unii.