Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Współpraca z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej

W ramach współpracy naszej szkoły z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Katowicach. gościliśmy dzisiaj  p. Pawła Ożóg, który przeprowadził dwa wykłady dla naszych uczniów. Tematem pierwszego był Rynek pracy w Unii Europejskiej natomiast drugiego 11 lat Polski w Unii Europejskiej. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusji dotyczącej tematyki spotkania. Zapoznali się także z adresami gdzie mogą zwrócić się o pomoc w razie poszukiwania pracy za granicą lub wolontariatu nie tylko w krajach Unii.