Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Uczestniczymy w wykładach z geografii ekonomicznej świata

W ramach współpracy szkoły z WNoZ w Sosnowcu nasi uczniowie mieli okazję dzisiaj wysłuchać dwóch wykładów przeprowadzonych przez  dr. Annę Runge z Katedry Geografii Ekonomicznej. Tematem pierwszego wykładu była struktura demograficzna ludności świata, natomiast drugiego - religie na świecie. Oba wykłady były bardzo ciekawe, wzbogacone prezentacją multimedialną oraz wieloma ciekawostkami. Z uwagi na spore zainteresowanie uczniów, planujemy w przyszłym roku szkolnym zorganizować cykl wykładów z geografii ekonomicznej świata i Polski (raz/miesiąc), prowadzonych przez pracowników uczelni. Spotkania będą się odbywały zarówno w naszej szkole jak i na WNoZ.