Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Piknik "Czas na zdrowie"

13 czerwca grupa uczniów wraz z nauczycielami uczestniczyła w pikniku "Czas na zdrowie", organizowanym przez Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu. Dla nas niestraszne są upały, po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy gotowi na wszystko. Organizatorzy przygotowali dla nas wiele atrakcji, między innymi możliwość zbadania skóry:Zjedzenia kiełbasek, czy wzięcia udziały w quizie z  j. angielskiego, w którym zresztą stanęliśmy na podium. Pierwsze miejsce zdobyła Sonia Kuchna, drugie Paulina Spławska, a trzecie Wojciech Stobierski.

Oczywiście na naszym stoisku propagowaliśmy zdrowie. Symbolem naszej promocji był mandarynkowo - pomidorowy soczysty  ananas.

Pod koniec tego upalnego popołudnia udaliśmy się na relaks i zjedliśmy zdrowy i sprawdzony deser w najlepszej będzińskiej kawiarence  Rodzinka Cafe - koniecznie odwiedźcie to miejsce.


Więcej zdjęć z pikniku znajdziecie na oficjalnym profilu facebookowym 

Regionalnego Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Niniejszy tekst zawiera lokowanie produktu.