Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Stella Copernicus

„Stella Copernicus” – tą dumną nazwę nosi szkolny chór, prowadzony przez Panią Karolinę Ryczek przy I LO im. Mikołaja Kopernika w Będzinie. Chór powstał w I semestrze roku szkolnego 2014/2015 i wciąż prężnie się rozwija, a uczniowie pracują wytrwale nad doskonaleniem swojego talentu. Naszych „Gwiazd” wciąż przybywa, co możemy zawdzięczać świetnej atmosferze i profesjonalnemu kierownictwu.

20 czerwca nasz chór czeka pierwsza próba – gościnny występ na konkursie w Kędzierzynie – Koźlu. Prosimy wszystkich, żeby trzymali za nas kciuki. Mamy nadzieję, że wypadniemy dobrze, bo to może otworzyć nam drogę do dalszych występów.

 

Autor tekstu: Piotr Szczepańczyk