Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Kopernikowska sztafeta pokoleń

Pomysł naszego nowego projektu zrodził się w 2012 roku, z okazji 110-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika. Ogłosiliśmy wtedy konkurs "My z Kopernika". Wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Okazało się bowiem, że ze szkołą związane są całe pokolenia rodzin. Jest to wyjątkowe i cenne, bo świadczy o niezwykłej atmosferze Kopra. Chcielibyśmy kontynuować inicjatywę, stworzyć galerię rodzin, które związały swoją edukację z I LO w Będzinie.
Zwracamy się zatem z gorącą prośbą do wszystkich absolwentów i uczniów o przysyłanie informacji o członkach Waszych rodzin, którzy byli naszymi uczniami. Obiecujemy, że stworzymy internetowe drzewa rodzin kopernikowskich.

Mamy nadzieję, że przyniesie to nam obopólną satysfakcję, ponieważ zakorzenienie w miejscu i czasie to źródło naszej tożsamości i życiowego powodzenia.
Prosimy o informację dotyczącą imion i nazwisk, roku, w którym zdawana była matura, stopnia pokrewieństwa. Bardzo cenna byłaby również dokumentacja fotograficzna.

Z niecierpliwością czekamy na informacje.